Членство у Спілці

Членами ТСПП можуть бути професійні перекладачі фікціональної та нефікціональної літератури, драми й поезії, фільмів, мистецької теле- та радіопродукції, а також  письменники, публіцисти, блогери, поети, драматурги та діячі мистецтва, чия діяльність тісно повʼязана з художнім/науковим перекладом чи письменництвом, – громадяни України,  іноземці та особи без громадянства, які досягли 18 років і визнають Статут Спілки. Членство в Спілці не обмежується расовою належністю, мовою, статтю, релігійними або політичними переконаннями, походженням чи соціальним станом.

Члени й членкині Спілки зобов’язані не припускатися дій, що підривають авторитет Спілки, завдають їй моральної та матеріальної шкоди або чинять перешкоди здійсненню її статутної діяльності.

Щоб увійти до ТСПП, надішліть на transwriters.union@gmail.com заповнену, підписану й відскановану Вами анкету, наведену за посиланням, та свою стислу автобіографію. Докладіть до неї список Ваших перекладів творів (не)фікціональної літератури чи власних творів, що опубліковані окремими книжками, в антологіях, журналах, газетах або онлайн.

Рішення про прийом нових членів Спілка приймає колективно. В разі незгоди остаточне рішення залишається за Правлінням. Спілка має право відмовити апліканту чи аплікантці у членстві, письмово (е-мейлом) пояснивши своє рішення. Термін розгляду заяв складає  2 тижні.

Пропагування ненависті, расової, гендерної, мовної та інших форм дискримінації, підрив авторитету Спілки, завдання їй моральної чи матеріальної шкоди або створення перешкод здійсненню її статутної діяльності є підставами для відмови у розгляді заяви на вступ або виключення із дійсних членів Спілки.

Членські внески до ТСПП складають 20 грн. в місяць і можуть бути сплачені за один або два рази протягом року – 240 грн. за рік або 120 грн. за півроку.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s